Doruk Bilişim ve Danışmalık Şirketi, İş yazılımları ve Sistem ihtiyaçları konusunda size en uygun “İş Çözümleri” sunulması, uygulanması ve gerekli desteğin sağlanması için en iyi bilgi ve deneyimi sunan ve alanında önde gelen bir işletme, yazılım ve donanım danışmanlığı şirketidir. Ürün yelpazemiz, şirketinizin ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşılayabilecek genişlikte olup, ERP çözümlerinden Bakım yönetimine, CRM’den Süreç yönetimine kadar uzanmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, süreçlerinin etkinliğini artırmak ve işlerine değer katmaktır. Kısaca, yöneticilerin işlerini etkili ve etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz

 

 

Referanslar

AKYOL TİCARET DEĞİRMEN LEVAZ. LTD. ŞTİ.

AKYOL TİCARET DEĞİRMEN LEVAZ. LTD. ŞTİ.

600 metrekarelik şirket merkezi Karaköy'de olup 1 merkez bina, 3 ayrı depodan oluşmaktadır ve 35 personel ile hizmet verilmektedir. 2010 yılında hizmete giren 1500 metrekarelik İkitelli şube, depo ve üretim sahası olarak hizmet vermektedir.
ANKARA EMEKLİLİK A.Ş.

ANKARA EMEKLİLİK A.Ş.

  • Logo Satış ve Destek
Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu arzusunu 2008 Temmuz'unda gerçekleştirmiştir.
BALTECH COMPANY INC.

BALTECH COMPANY INC.

Baltech Grup, çeşitli iş alanlarında, Türkiye ve Azerbaycan’da faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Tasarım, inşaat, turizm, gayrimenkul, tarım/hayvancılık, enerji ve şans oyunları sektörlerinde aktif grubun başarısı, dinamizmi koruyan, faaliyet gösterdiği alanlarda rekabetçi ve emin adımlarla yürüyen yapısına dayanır.
DENGETEKS TEKSTİL ve YIKAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

DENGETEKS TEKSTİL ve YIKAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Sınıfının en iyisi olan makine  parkuruyla sağlanan tekstil yıkama kalitesinin yanı sıra tüm faaliyetlerinde  ‘yüksek iş kalitesini’  temel çalışma prensibi kabul etmiş olan DENGE YIKAMA Çağdaş teknoloji, uluslararası yıkama standartlarına uygun hizmet kalitesi ve yenilikçi kimliğiyle daima önde. 

ERSOYLAR TURİZM VE SERVİS HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ERSOYLAR TURİZM VE SERVİS HİZM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  • Logo Satış ve Destek
Ersoylar Şirketler Grubunun bünyesinde yer alan diğer bütün şirketlere öncülük yapan Ersoylar Turizm kurulduğu günden bu yana seçkin kurum ve kuruluşlara personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, sürücülü araç kiralama hizmetleri, havaalanı transferleri ve VIP araç hizmetleri vermektedir.
FEMPA  STELLA LTD.ŞTİ.

FEMPA & STELLA LTD.ŞTİ.

  • Logo ve Sistem Hizmeti
GİMAŞ TEDARİK A.Ş.

GİMAŞ TEDARİK A.Ş.

Müşterilemize her türlü kumanya, kabin, güverte ve motor malzemesi, gümrüklenmiş mal, kırtasiye, mutfak eşyası, tek kullanımlık ürünler, denizcilik ile ilgili yayınlar, yedek parça, kimyasal, gemi bakım ürünleri, çamaşır yıkama hizmeti, gümrük müşavirliği ve bunlara benzer daha pek çok ürünü kapsayan geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız
GRİPİN İLAÇ A.Ş.

GRİPİN İLAÇ A.Ş.

Gripin İlaç A.Ş’nin doğuşu, 1930’lu yıllarda, bir Türk girişimcisinin, yerli üretim tutkusunu, ilaç sanayisinde potansiyelle buluşturarak Türkiye’nin ilklerinden birine imza atmasıyla başladı. Bu tutku, 1931 yılında, halk arasında "her derde deva" diye anılan Gripin adlı ilacın üretimine başlanmasıyla en önemli kilometre taşlarından birini tarihçesine altın harflerle yazdırdı. Bu öyle bir kilometre taşıydı ki, kısa zaman içinde Gripin’i ne duymayan ne de kullanmayan kaldı.
İSTANBUL DÜNYA TİCARET MERKEZİ A.Ş.

İSTANBUL DÜNYA TİCARET MERKEZİ A.Ş.

Bugün dünya genelinde 320’yi aşan bir sayıya ulaşan ve 96 ülkede faaliyet gösteren Dünya Ticaret Merkezleri, ABD'de bulunan Dünya Ticaret Merkezleri Birliği'ne (WTCA) bağlı olarak faaliyet göstermektedir.
NECİP AKAR HOLDİNG A.Ş.

NECİP AKAR HOLDİNG A.Ş.

Eczacı Necip Akar tarafından kurulan Necip Akar Holding A.Ş. tarihçesi, 1924 yılına kadar uzanmaktadır. Zaman içerisindeki gelişimini sürdürerek ve hizmet alanlarını genişleterek, 1976 yılında Holding statüsüne ulaşmış ve günümüzde bünyesinde 7 ayrı Şirket ile faaliyetlerinin sürekliliğini gerçekleştirmektedir.
OPAŞ OTOMOTİV PLATİNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş.

OPAŞ OTOMOTİV PLATİNLERİ SAN. ve TİC. A.Ş.

1974 Yılında İstanbul’da kurulan OPAŞ, o tarihten bu yana istikrarlı gelişim çizgisini sürdürerek günümüz Türk otomotiv yan sanayisinin gurur duyacağı şirketlerden biri haline gelmiştir.
ÖZBAYLAR PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZBAYLAR PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen , çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.
ROYAL FOODS A.Ş.

ROYAL FOODS A.Ş.

Royal Foods AŞ , 2004 Yılında Biga Organize sanayi bölgesinde kurulmuştur. Konserve ve tarımsal ürünlerin işlenmesi amacıyla başlattığı yatırımlarını 2005 yılında tamamlayarak , Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretime başlamıştır.Tesislerindeki son sistem makineleri ve geniş ar-ge imkanları sayesinde yurtiçi ve  ağırlıklı olarak  yurtdışı pazarlarda gıda sektöründe hizmet vermektedir.
SİMGE YAPI MARKET ve NALBURİYE SAN. TİC.

SİMGE YAPI MARKET ve NALBURİYE SAN. TİC.

Deneyimli personeli ve geniş ürün yelpazesi ile yapı marketi sektöründe öncü olan Simge yapı marketleri 2000 yılında kurulmuştur. Günümüzde kurumsal bir şirket olmayı hedefleyen Simge yapı marketleri kaliteye verdiği önem, yüksek hizmet standartları ve sürekli gelişim felsefesi ile tüketicilerinin gözünde marka değerini korurken,işe profesyonel yaklaşımı, titiz çalışan uzman personeli, sahip olduğu ekipmanları, teknolojik altyapısı ve hızlı dağıtım ağı sayesinde hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.
TAMARA TEKSTİL GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

TAMARA TEKSTİL GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hazır giyim tasarımı, imalatı ve ihracatında uzmanlaşmış kadrosuyla Istanbul'da hizmet vermektedir. Örme ve dokuma alaninda büyük ve normal beden bayan/erkek dış giyim üretimi yapan firmamizin hedefi; dusuk fiyat, iyi kalite ve hizli termin ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmektir.
UNİVERSAL HOPARLÖR ENDÜST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

UNİVERSAL HOPARLÖR ENDÜST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hoparlör ve ses sistemleri alanında tüm faaliyetlerimiz, kalite yönetim sistemi şartlarına uygun ve sürekli iyileşmeyi hedef alan yönetim anlayışımız ile yürütülmektedir. Universal, Türkiye’nin konusunda ilk ve tek TSE EN ISO 9001: 2000 Kalite Standart Belgesine sahip hoparlör üreticisidir. 
VELKA TEKSTİL SAN. ve PAZARLAMA A.Ş.

VELKA TEKSTİL SAN. ve PAZARLAMA A.Ş.

Bayan dış giyim üretimi ve ihracatı ile kumaş ithalatı yapılmaktadır.