GO KOBİ’LERİN HİZMETİNDE!..

Yeni iş kuranlar ve işlerinde yeni bir başlangıç yapmak isteyenler artık, işlere GO demenin zamanı geldi!..

GO, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı. GO, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırıyor. GO’nun tüm özellikleri bu dört temel strateji çerçevesinde geliştirildi.

 

GO’nun Genel Özellikleri

GO; stok, alım satım, muhasebe, üretim, bordro ile ilgili KOBİ’lerin ihtiyaçlarına tam cevap verirken, aynı zamanda interaktif raporlama özellikleri ile firmaların hızlı, zamanında karar alabilmesine olanak tanıyor. Özellikle firma sahiplerine yönelik, yönetici konsolu ile şirket patronları tam ve kesin bilgiye anında ulaşabiliyor.

 


KOBİ’ler GO ile Web’e Açılıyor..

GO, bünyesinde pek çok ilki barındırıyor. Bunlardan biri LOGO Webmaster özelliği. GO içerisinden firmalar, kendilerine ait kurumsal web sitelerini, sadece 5 dakika içerisinde hazırlayıp, www.diyalogo.com portalinde yayınlayabiliyorlar. Bu sayede işletmeler firmalarını, ürünlerini ve kampanyalarını buradan duyurarak yeni bir iş modeline geçmiş oluyor. Bu çözümün sunduğu avantajlardan biri de, GO ile tam entegre olması sayesinde web’deki ürün bilgilerinin sürekli güncel tutulması.
Firmalar, Diyalogo'da kendilerini tanıtabilir, üyeleri kaydedip, bilgi alışverişinde bulunabilirler. Diyalogo portalinde sektörler ve farklı web siteleri arasında dolaşıp, iş dünyasını takip etme imkanı bulunuyor. Bunların yanısıra firmaların Diyalogo üzerinden haberlere, hukuk ve pazarlama gibi bilgilere ihtiyaçları doğrultusunda ulaşabilmeleri mümkün.
KOBİ’leri web platformuna taşıyan GO’nun sunduğu web ile ilgili yenilikler bununla da sınırlı değil. GO Web ile GO kullanıcıları web’den sipariş alıp, cari hesap bilgilerine ulaşarak, İnternet olan her yerden GO raporlarına erişebiliyor. GO’daki bilgiler ortamdan ve zamandan bağımsız, KOBİ’lerin kullanımına sunuluyor.

 


GO ile KOBİ’ler Farklılaşıyor!

GO, KOBİ’lere farklılaşmaları için GO CRM ile bir ilki daha sunuyor. Web tabanlı CRM ile KOBİ’ler müşterilerini yakından takip edip, satış fırsatları yaratmanın yolunu buluyorlar. Müşteri yönetiminin büyük önem kazandığı, pazarlama ve satış tekniklerinin daha profesyonelce yürütülmesi sağlanıyor.

 


GO İle Çalışmak Daha Keyifli!

LOGO, GO’yu geliştirirken, 1.000.000 kullanıcının LOGO ürünleri ile güne başlamasından yola çıkarak, daha zevkli çalışma ekranları sunmayı hedefledi. Alternatif menüler, farklı tema kullanımları, sade ve fonksiyonel arayüzler GO’nun vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

 


GO Broşürleri:
GO Broşür
GO CRM Broşür
GO Tanıtım demosu için tıklayınız.