Mali Müşavir

Mali Müşavir 2


 

LKS Müsavir Set ‘in en yeni teknolojiler kullanılarak bastan yaratılmış yeni sürümü olan Mali Müşavir 2, 19 yılın birikimi ile titizlikle hazırlandı. Teknolojisi ve pratikliği ile kendi klasmanında bir devrim niteliğinde olan ürüne LKS Müşavir Set (Dos) ürününden veri transferi mümkün. Ayrıca ürünün diğer LBS Windows ürünleri ile eş kod ve veri yapısı müşteri verilerinin aktarımı ve işlenmesini son derece kolaylaştırıyor.

Meslek mensupları için üretilen MM2 ile benzersiz özellikler çok özel fiyatlarla sunuluyor.

MM2 seti , Mali Müsavir Büro Yönetimi , Muhasebe , Mali Tablolar , Bordro , Sabit Kıymetler ve İşletme Defteri modüllerini içeriyor.

MM 2' nin Önemli Yenilikleri:

Windows Uyumlugu: Windows ortamının sağladıgı kolaylıklar ve LBS’nin titizlikle hazırladığı pratik arayüz kullanıcıya operasyonu hızlı ve hatasız yürütme avantajı sağlamaktadır. Teknolojisi sayesinde MM2 ile Windows yazıcı uyumu, e-mail (örneğin rapor pencereleri üzerinden direkt olarak alınan raporun e-mail olarak ilgili kişilere gönderilebilmesi) mouse kullanımı, Multitasking özelliği (kullanıcının aynı anda birden fazla iş yapabilme olanağı) gibi modern özellikler kullanılabilmektedir.

İlişkisel Veritabanı: MM2 desteklediği MS SQL Server ilişkisel veritabanı sayesinde verilerinizin güvenligini en üst seviyede sağlar.

Raporlar ve Formlar: MM2 rapor uyarlama aracı çesitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanma gibi Windows sisteminin sağladığı pek çok görsel avantajı içerir. Bu araçla var olan raporları uyarlayabilir ve bunlara yeni raporlar ekleyebilirsiniz. Kolay kullanımı ve geniş
filtreleme olanakları sayesinde detaylı sorgulamalar gerçekleştirilir. Rapor çıktısı ekrana, yazıcıya veya dosyaya kaydedilebilir. Rapor çıktısı metin, Excel, Access ve HTML formatında da saklanabilir.

XML Desteği: MM 2 , dünyada e-iş ile ilgili bir standart haline gelmeye başlayan XML tabanlı veri değişim özelliklerini içerir. Veri aktarım özelliği tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonunu sağlar.

Pratik Erişim: MM 2 tasarımındaki operasyonu kolaylaştırma ve hızlandırma hedefi doğrultusunda Büro Otomasyonu Modülü içerisindeki mükellef listesi üzerinden diğer modüllere bir menü ile erişerek fiş çağırmanıza olanak verir. Bu sayede modüller arasında gezerek zaman kaybetmenizi önler.

Döküman Yöneticisi: Üründe zaten yüklü olan standart dökümanlar pratik bir işlemler sistemde kayıtlı bir mükellef adına düzenlenebilir. Bu sayede dökümanlar üzerinde isim, adres, VD, VD No. gibi alanların girilmesi için zaman harcanmaz.

Muhasebeleştirme: Hareket üzerinden muhasebeleştirme imkanı vardır. 

Yansıtma: Yansıtma işlemleri otomatik olarak tanımlandığı şekilde yüzdeli veya dönemsel olarak gerçekleştirilebilir.


Broşür:

Ürüne ait broşürü görmek için tıklayınız