İşletmenizi Liderliğe Taşıyacak Güç:

Tiger2, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve şirket içi süreçlerin etkin yönetimi büyük önem taşımaktadır. İşletmelerin verimlilik için, sadece kendi süreçlerini değil, tedarikçi ve müşterileri ile aralarındaki süreci de en iyi şekilde yönetmeleri gerekiyor. Tiger2, işletmelerin tüm iş ihtiyaçlarına yanıt veren zengin özelliklere ve değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım, üretim, hizmet konusunda faaliyet gösteren firma ve holdinglere çözüm sunmaktadır.

Tiger2;
İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen
İşletme ile tam uyum sağlayan
İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren
Büyüme sürecini tam olarak destekleyen
bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajınız. Kaynaklarınızın efektif kullanılması sonucunda Tiger2 sizi,
Pazar ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermenizi sağlayarak,
Maliyetlerinizi kontrol altına alarak,
En avantajlı fiyatlarla üretim yapmanızı sağlayarak
rekabette ön sıralara taşıyacaktır.

Açık ve Esnek Mimari (Açık Platform Stratejisi). İlişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ile Tiger2, güvenli bir ortam ve yüksek performans sunar. Kolay uygulama geliştirmeye yönelik ve standartlara uyum gösteren teknolojisi, ihtiyaçlarınızı en düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.

IT Yatırımınızın Kısa Sürede Geri Dönüşü. Farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Tiger2, yapılan IT yatırımı ile etkin kaynak kullanımı sağlamaktadır. Maliyet, iş gücü ve zaman avantajıyla gerçekleştirilen yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir.

Yaygın Erişilebilirlik. Türk yazılım sektörünün lideri LOGO, Tiger2 kullanan işletmelere yetkin iş ortakları ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında tam destek sağlamaktadır.

Uluslararası Arenada Desteğiniz. Tiger2, sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.

Tiger2 Broşürleri:

Tiger2
Bütçe ve İstatistiki Tahminleme demosu için tıklayınız.