Logo Klasik

Logo Klasik Serisi


1985 yılından bu yana şirketlerin verimliliğini arttırmaya yönelik çözümler üreten LOGO, bugün Türkiye yazılım sektörünün lideri. LOGO, bir yazılım ürünüyle birlikte verilen hizmetin yazılım ürününün firma ihtiyaçlarını karşılaması açısından en az o ürün kadar önemli olduğuna inanıyor.Bu çerçevede, her biri LOGO'nin iş ortağı olarak bayi ağı ve kanal yapısı ile Türkiye'nin her yerine aynı hizmet anlayışını taşıyor.

LOGO yıllara dayanan bilgi ve teknoloji birikimini, onbinlerce kullanıcının katkılarıyla işleyip KOBİ'lere en iyi çözümleri sunmakta kullanıyor.

LOGO'nin KOBİ'lere sunduğu ticari otomasyon çözümleri Alınteri ve Logo Klasik Serisidir. Her iki ürünle LOGO, ticari yazılım pazarına yeni standartlar getiriyor. Başta kolay kullanım olmak üzere, Alınteri ve Logo Klasik Serisinin her yönüyle LOGO avantajlarını taşıdığını göreceksiniz. Alınteri'nin tüm işlevleri ve raporları küçük işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Logo Klasik Serisi'nin tüm özellikleri orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçları değerlendirilerek, kolay öğrenim, kolay kullanım prensipleri doğrultusunda hazırlamıştır. LOGO, "Müşteri Odaklı Pazarlama" çalışmaları ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını birebir örten esnek ürünler oluşturuyor. Müşterilerinin kullandıkları ürünü bilen, nitelikli eleman ihtiyacını da geliştirdiği LSU (LOGO Sistem Uzmanı) sertifika sistemi ile karşılıyor. Bununla birlikte tüm Türkiye'ye yayılan "Yetkili Eğitim Merkezleri" ve Yetkili Destek Merkezleri" ile kullanıcılarının eğitim ve destek ihtiyaçlarına yanıt veriyor.